Prírodná merino vlna    06.04.2017 Prírodná merino vlna Ovčiu vlnu využívajú ľudia už od nepamäti. Využite aj vy všetky výhody, ktoré tento prírodný materiál ponúka.
5 tipov ako sa vyspať, keď vám nie je dvadsať    23.02.2017 5 tipov ako sa vyspať, keď vám nie je dvadsať Čaká vás príjemný spánok - viete, čo potrebujete k tomu, aby ste ráno vstali čerstvý a oddýchnutý?
V štýle kávy    16.02.2017 V štýle kávy Vyskúšajte v interiéri okrovo zlatú. O súznenie s jej odtieňmi sa zakaždým postarajú zamatové tóny kávy a krémového latte.
Čistá sedačka aj v rodinách s deťmi a zvieratami    26.01.2017 Čistá sedačka aj v rodinách s deťmi a zvieratami Zvádzate pravidelný boj, aby ste udržali sedačku čistú? Kúpte si napínacie poťahy, ktoré exkluzívne na Slovensko dováža spoločnosť decoDoma. Ochránia sedačku a premenia v úplne novú.
Deka, ktorej neodoláte    09.12.2016 Deka, ktorej neodoláte Nie je nič lepšie, ako sa v chladných dňoch zabaliť do hrejivej deky. Ako ale vybrať tú správnu? Ktorá bude dostatočne hrejivá, zároveň pôjde ľahko vyprať a ešte bude vyzerať pekne.
Pre sedačky, ktoré musia veľa vydržať    08.11.2016 Pre sedačky, ktoré musia veľa vydržať Udržať sedačku čistú je niekedy nadľudská úloha. Deti chcú na sedačke večerať, pes si ju pletie s pelechom a mačka si z nej urobila škrabadlo. Riešením všetkých problémov sú napínacie poťahy na sedaciu súpravu.
Renovácia „Ušiakov“     16.10.2016 Renovácia „Ušiakov“ Ak hľadáte kreslo, v ktorom sa vám bude krásne čítať, stavte na kreslo zvané ušiak. Za týmto účelom tiež vznikol. Ak ho máte niekde ukryté na povale alebo na chalupe iba kvôli tomu, že už nemá pekné čalúnenie, máme pre vás radu.
Noblesná béžová    12.09.2016 Noblesná béžová Béžová prepožičia obývacej izbe pocit útulnosti, tepla a pokoja. Vyskúšajte ju aj na sedacej súprave. Padnú takmer na akúkoľvek sedačku a v podstate fungujú ako druhé čalúnenie. A ak sa zašpiní, ľahko ich zložíte a vyperiete.
Nové trendy poťahov na leto 2016    29.07.2016 Nové trendy poťahov na leto 2016 Rovnako ako sa príroda na leto oblieka do nových farieb, my meníme šatník za letný, decoDoma ponúka nové kabátiky pre sedacie súpravy a kreslá. Premena starého kúsku nábytku je s nimi jednoduchá.
Zázrak menom bambusové vlákno – prečo ho mať doma?    24.06.2016 Zázrak menom bambusové vlákno – prečo ho mať doma? Na výrobu odevov a papiera sa používa už storočia, zuhoľnatený ho využil Edison vo svojej žiarovke a podľa feng šuej čistí priestor od zlých energií – reč je o bambuse, známej orientálnej rastline. Jej vlákna majú mimoriadne prospešné vlastnosti pre ľudské zdravie. Prečo sa oplatí mať bambusové výrobky doma?
Jahodové tiramisu    23.05.2016 Jahodové tiramisu História tejto luxusnej lahôdky sa traduje od čias renesancie. Jedná sa o vynikajúci taliansky dezert, ktorý sa pripravuje po celom svete podľa rôzne upravených receptúr. V každom prípade je najdôležitejšie ingrediencií mandľový likér Amaretto a lahodný čerstvý syr mascarpone.
Hrejivé mikrovlákno    02.04.2016 Hrejivé mikrovlákno Zasnene obdivujete a radi si pohladíte hebučké plyšové medvedíky, ktoré vám pripomínajú detstvo? Potom si zamilujete súpravy z mikrovlákna v úprave baránok od spoločnosti decoDoma.
Strana 1 / 6
| 1 2 3 4 5 6 | »
Položiek na stránke 12 24 36 48
 
 

Sledujte nás

facebook        google+        youtube

Prečo nakupovať u nás

Bezpečný nákup

Tovar skladom
pripravený pre Vás

Zaplatíte až pri prevzatí
balíčku s tovarom

2-ročná záruka
na všetky výrobky


Vám zaručuje...

Tá najlepšia a najjednoduchšia záruka.
Ak nebudete spokojní,
vrátime Vám peniaze!