Útulná a hrejivá obývačka – tipy na jesennú premenu

Leto sa skončilo a s ním aj vyhrievanie sa na slnku a krásne počasie. Útulnú atmosféru si však môžete vyčarovať aj doma. Stačí zopár kreatívnych a vkusných dekorácií. Prečítajte si tieto jednoduché tipy a vyrobte si vlastne jesenné bytové doplnky.

Hrejivý baránok zahreje vás i priestor

Baránok z mikrovlákna je výbornou voľbou na predlžujúce sa chladné večery pri televízore. Prikrývka vás účinne zahreje a je hebká na dotyk. Zadovážte si ju v žiarivých jesenných farbách – napríklad v tomto prevedení Ethno, a rozohrejte ňou aj svoju obývačku.

Využite tekvicu netradične

Guľaté oranžové plody sa dajú využiť aj inak, než na vyrezávané strašidlá. Čo takto vydlabať vnútro a vložiť do nej umytú plechovku? Z tekvice vám vznikne originálna váza! Jej výrazná oranžová farba v kombinácii so sušenými kvetmi rozžiari interiér i exteriér.

Veniec nemusí byť len vianočný

Doneste si z jesennej prechádzky šípky, trnky alebo bazu a vyrobte si jedinečný veniec na vchodové dvere či stôl.

Potrebujete:

  • Šípky, tmavomodré trnky, či iné bobuľovité plody
  • Pletený kruh
  • Záhradnícky drôt
  • Kliešte a nožnice

Postupujte takto:

Vezmite pletený kruh a obtočte ho drôtikom. Na konci nechajte niekoľko centimetrov voľných, ktoré použijete na vytvorenie oka na zavesenie. Prikladajte ku kruhu trsy s bobuľami a zakaždým silno obtočte. Jednotlivé skupinky bobuľových trsov umiestňujte blízko pri sebe, aby nepresvitala pletená konštrukcia kruhu. Takto pokračujte až kým nevypletiete celý kruh. Na záver vytvorte z voľného kusu drôtu očko a výsledné dielo zaveste niekam, kde sa bude perfektne vynímať.

Rozsvieťte izby sviečkami

Nezabudnite si skrášliť dlhé zimné večery mihotavými plameňmi. Nič nevyčarí útulnejšiu atmosféru a pravé jesenné pohodlie lepšie, ako niekoľko sviečok. Spôsobov umiestnenia je mnoho a je len na vašej fantázii, či ich dáte do sklenených pohárov, ručne pomaľovaných svietnikov či na malé tanieriky. Alebo vymyslíte niečo úplne nové.

 
 

Sledujte nás

facebook        google+        youtube

Prečo nakupovať u nás

Bezpečný nákup

Tovar skladom
pripravený pre Vás

Zaplatíte až pri prevzatí
balíčku s tovarom

2-ročná záruka
na všetky výrobky


Vám zaručuje...

Tá najlepšia a najjednoduchšia záruka.
Ak nebudete spokojní,
vrátime Vám peniaze!