Televízna deka – fenomén súčasnosti

Počuli ste už  o televíznej deke? Tento čoraz populárnejší produkt je v Amerike známy ako „snuggie“ a spieva o ňom aj známy spevák Bruno Mars.

Župan naopak i pohodlná prikrývka

„Slanket“ či „snuggie“ získal popularitu v USA okolo roku 2009. Pripomína župan z teplého fleecového materiálu, ktorý si však obliekate otvorom dozadu. Výsledkom je, že pri sledovaní televízie či oddychu ste akoby prikrytý dekou, ktorá ma dva rukávy. Výrobcovia prikrývok sa vďaka veľkému úspechu snuggie začali zaoberať presne tým, o čo majú zákazníci záujem – o pohodlnú hrejivú deku, maximálne prispôsobenú komfortu kupujúceho. Na decodoma nájdete mnohé varianty televíznych diek – od mäkučkého hrejivého baránka z mikrovlákna po praktickú televíznu prikrývku na kreslo z ovčieho rúna, ideálne uspôsobenú na to, aby ste mali všetko dôležité po ruke.

Spravte si večer maximálny komfort

Baránok či televízna prikrývka sú ideálne pre všetkých ťažko pracujúcich, ktorí si chcú večer pri sledovaní obľúbeného filmu oddýchnuť a zrelaxovať myseľ i telo. Povedzte stop studeným nohám a rukám, vyhláste koniec večnému hľadaniu ovládača od televízora. S televíznou prikrývkou budete mať všetko potrebné pri sebe a zároveň vás bude hriať ovčie rúno. S baránkom z mikrovlákna zase skončia časy oziabania končatín. Baránka naviac vyrábame v niekoľkých atraktívnych farebných prevedeniach, takže sa ním môžete pochváliť aj akejkoľvek návšteve.

Skvelý darček pre starých rodičov

Blížia sa Vianoce a vy určite uvažujete nad vhodným darčekom pre rodičov či starých rodičov. Baránok z mikrovlákna či televízna prikrývkaideálnou voľbou. Televízna prikrývka má praktické vrecká, do ktorých sa zmestia, ovládač, okuliare, telefón i obľúbená krížovka. Babka či dedko tak majú všetko na jednom mieste v dosahu ruky. Baránkova sada s vankúšom zase krásne zahreje i tie najzimomravejšie typy. Ideálna kombinácia na dlhé zimné večery!

Nechajte sa aj vy zlákať stále populárnejším fenoménom televíznej deky. Doprajte si luxus teplého a pohodlného večera, aj keď sa za oknom budú čerti ženiť. Ani fujavica, ani mráz nepreniknú do vášho kráľovstva komfortu na gauči pred televízorom.

 

 

 

 
 

Sledujte nás

facebook        google+        youtube

Prečo nakupovať u nás

Bezpečný nákup

Tovar skladom
pripravený pre Vás

Zaplatíte až pri prevzatí
balíčku s tovarom

2-ročná záruka
na všetky výrobky


Vám zaručuje...

Tá najlepšia a najjednoduchšia záruka.
Ak nebudete spokojní,
vrátime Vám peniaze!