Šikovné nápady na narodeninovú výzdobu obývačky

Či už oslavujete narodeniny vy, vaše dieťa či vnúča, vkusná a zaujímavá výzdoba vie z každej párty urobiť nezabudnuteľnú udalosť. Nechcete do nej veľa investovať, ale túžite po originalite? Určite oceníte naše tipy, ako jednoducho a nápadito pripraviť obývačku na narodeniny.

           1) Rozžiarte miestnosť svietiacimi balónmi

Ak si myslíte, že balóny sa hodia iba do detských rúk alebo že sa s nimi nič kreatívne nedá vymyslieť, ste na omyle. Premeňte ich v silný dizajnový prvok! Konce špagátov od balónov pripevnite k rámom s fotkou a získajte jedinečný držiak na vaše spoločné momenty. Ďalším netradičným spôsobom využitia balónov je napríklad vložiť do ich vnútra malé LED svetlo. Po nafúknutí sa vám pod stropom bude vznášať niekoľko farebných svietidiel. Obrázkový návod na nečakané využitia balónov si pozrite tu.

           2) Oblečte obývačku do nových šiat

Čaká vás rodinná oslava s malými deťmi? Prípadne sa k príležitosti veľkého životného jubilea žiada niečo špeciálne? Doprajte svojej obývačke nový praktický dizajn – oblečte sedaciu súpravu do napínacích poťahov. Na slávnostnom rodinnom obede určite potešia oko i nové poťahy na stoličky, ktoré obyčajný kus nábytku razom premenia na niečo špeciálne. Oba druhy poťahov ľahko vyzlečiete a vyperiete v práčke, takže sa môžete uvoľniť a párty si skutočne užiť.

           3) Roztancujte narodeniny dievčatka papierovými baletkami

Malé slečny iste očarí tento hravý a jednoduchý nápad na vlastnoručne urobenú výzdobu. Girlandy balerín, ladne tancujúcich vzduchom, nadchnú vašu princeznú i jej kamarátky. Sukne vytvoríte z papiera, presne ako klasické snehové vločky, do stredu následne vlepíte siluetu tanečnice. Ak sa chcete inšpirovať konkrétnymi vzormi, fotonávod nájdete tu.

           4) Snehové girlandy pre tematické oslavy

Prepadli aj vaše deti ošiaľu rozprávky Frozen o dvoch princeznách Elze a Anne v snehovom kráľovstve? Prípadne slávite sviatok v zime? Ilúziu sneženia ľahko vytvoríte navlečením kúskov vaty na bielu niť. Striedajte veľkosti chumáčov pre realistickejší vzhľad nepravidelných gúč snehu. Ďalšími nápadmi na zimnú tematickú oslavu sa inšpirujte napríklad tu.

Newsletter

Kolekcie a akcie

na váš e-mail

Garancia bezpečného nakupovania

Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.

151 výdajných
miest

a mnoho výhod
pre váš pohodlný nákup