Renovácia „Ušiakov“

Ak hľadáte kreslo, v ktorom sa vám bude krásne čítať, stavte na kreslo zvané ušiak. Za týmto účelom tiež vznikol. Ak ho máte niekde ukryté na povale alebo na chalupe iba kvôli tomu, že už nemá pekné čalúnenie, máme pre vás radu. Vyskúšajte napínacie elastické poťahy, ktoré na Slovensko exkluzívne dováža spoločnosť decoDoma. K zakúpeniu sú na www.decodoma.sk.


Prvý ušiak podľa mnohých vznikol vo Francúzsku a bol navrhnutý za účelom pohodlného sedenia pri čítaní kníh. Do kresla ste museli doslova mäkko zapadnúť. Jeho typické postranné oblúky mali zabrániť bolesti krčnej chrbtice v prípade, ak čitateľ v kresle zaspal. Kreslo ušiak, často tiež označované ako čitateľské kreslo práve kvôli svojmu účelu, je jednoducho obľúbenou stálicou. Jeho typickým znakom sú tzv. uši. Vďaka typickému zaoblenému tvarovaniu a bočným oblúkom na operadle vo výške hlavy ho spoľahlivo spoznáte.


RENOVÁCIA POMOCOU POŤAHOV
Môžete pokojne vyraziť do bazáru nejaký pekný kúsok zohnať alebo zniesť staré kreslo z povaly a pustiť sa do jednoduchej renovácie pomocou elastických poťahov od spoločnosti decoDoma, ktoré fungujú v podstate ako druhé čalúnenie. Vďaka napínacím poťahom zmeníte vzhľad Vášho ušiaka behom chvíľky. Napínacie prikrývky španielskej výroby sú vysoko roztiahnuteľné všetkými smermi a jednoducho sa prispôsobia každému typu kresla a navyše vyzerajú skutočne šik! Super strečový poťah na ušiak má výraznú štruktúru a je vyrobený z prvotriedneho materiálu. Jednofarebný a vysoko elastický úplet je príjemný na dotyk a ľahko sa udržiava. V prípade zašpinenia ho jednoducho vyzlečiete a dáte vyprať. Dokonale ochráni Vaše kreslo pred zničením deťmi alebo Vašimi domácimi miláčikmi.
A ešte pohodlnejšie sedenie získate, ak ušiak doplníte o taburetku a vankúšiky v rovnakom dizajne. A leňošenie môže začať.


 

 

 
 

Sledujte nás

facebook        google+        youtube

Prečo nakupovať u nás

Bezpečný nákup

Tovar skladom
pripravený pre Vás

Zaplatíte až pri prevzatí
balíčku s tovarom

2-ročná záruka
na všetky výrobky


Vám zaručuje...

Tá najlepšia a najjednoduchšia záruka.
Ak nebudete spokojní,
vrátime Vám peniaze!