Predstavujeme Španielskeho výrobcu Nueva Textúra

Predstavujeme Španielskeho
výrobcu Nueva Textúra

Pondělok 6.10.2014

Firma Nueva Textúra sídliaca v meste Ontynient v španielskej Valencii je jednou zo štyroch textilných spoločností spadajúcich pod Holding Group VALENZATEX. Nueva Textúra sa zameriava na navrhovanie poťahových a dekoračných látok, z ktorých potom šije poťahy na sedacie súpravy a prikrývky.

Hoci bola spoločnosť Nueva Textúra založená až v roku 2004 a na trhu je ešte len krátko, stačila sa už dostať do povedomia zákazníkov po celom svete. Za obľubou ich textilných výrobkov so 100% španielskym pôvodom stojí výborná kvalita, zaujímavý dizajn, kreativita a v neposlednom rade tiež servis poskytovaný pre zákazníkov.

Medzi najobľúbenejšie produkty firmy Nueva Textúra patria napínacie poťahy na sedacie súpravy a na jedálenské stoličky, ktoré sa vyrábajú v dvoch prevedeniach, ako monoelastické, roztiahnuteľné v jednom smere a bielastické, ktoré sú roztiahnuteľné na dĺžku i na šírku.

Druhá textilná firma spadajúca pod Holding Group VALENZATEX sa volá Cotopur a zameriava sa na výrobky potrebné pre zdravý a pohodlný spánok, ako sú vankúše, matrace a matracové chrániče. Výrobky firmy Cotopur sú antialergické a vyrobené z prírodných a ekologicky nezávadných materiálov.

Podobný sortiment ponúka aj firma Don Almohadon, ktorá patrí taktiež do Holdingu VALENZATEX. Táto spoločnosť využívajúca najmodernejšie technológie sa radí k popredným výrobcom potrieb pre zdravý spánok v Španielsku. Ich vankúše a matrace však putujú aj do iných štátov Európy, tiež do Ázie, Južnej Ameriky a dokonca aj do Afriky.

Štvorlístok rýdzo španielskych firiem vyrábajúcich bytový textil uzatvára spoločnosť Vialman, ktorá sa zaoberá výrobou a predajom prikrývok, diek, obrusov a závesov.

Všetky štyri dcérske spoločnosti Holding Group VALENZATEX vyrábajúce textilné výrobky pre domácnosť majú spoločné ciele, ktoré spočívajú nielen v snahe o spokojnosť zákazníkov, ale tiež v maximálnej šetrnosti k životnému prostrediu, využívanie energie z obnoviteľných zdrojov a vysokom podiele prírodných a zdravotne nezávadných materiálov vo všetkých svojich textilných produktoch.

 
 

Sledujte nás

facebook        google+        youtube

Prečo nakupovať u nás

Bezpečný nákup

Tovar skladom
pripravený pre Vás

Zaplatíte až pri prevzatí
balíčku s tovarom

2-ročná záruka
na všetky výrobky


Vám zaručuje...

Tá najlepšia a najjednoduchšia záruka.
Ak nebudete spokojní,
vrátime Vám peniaze!