Prečo potrebujete chránič na matrac

Matrac si nekupujete každý deň. Je to investícia na dlhší čas, od ktorej závisí nielen váš dobrý spánok, ale aj zdravie a duševná pohoda. Uistite sa, že vám vydrží čo najdlhšie a vybavte ho chráničom na matrac.

Cez chránič nič neprenikne
Matrac sa v podstate správa ako špongia – nasáva všetko čo vylučujete. Človek za 1 deň vylúči až 1 liter potu, z ktorého časť vsiakne aj do matraca. Nehovoriac o únikoch moču u malých detí či ľudí so zdravotnými problémami. Telesné či netelesné tekutiny veľmi ľahko preniknú až do jadra matracu, odkiaľ ich odstránite len skutočne veľmi ťažko. Chránič zabezpečuje, že váš matrac ostane voči zašpineniu či mechanickému poškodeniu bezpečne imúnny. Tohto šikovného pomocníka v domácnosti jednoducho navlečiete na matrac podobne ako napínaciu plachtu a po zašpinení ľahko stiahnete a vyperiete doma v práčke.

Mikrovlákno a PVC pre maximálnu hygienu
Matracové chrániče od decoDoma sú 3-vrstvové. Vrchná vrstva celokrycieho prešívaného chrániča je z priedušného mikrovlákna, výplň z polyesterových vlákien 100 g/m2, spodná vrstva je netkaná textília. Nájdete však aj modely s antibakteriálnou aloe vera úpravou vrchného mikrovlákna a spoľahlivou spodnou vrstvou z PVC – napríklad tento prešívaný chránič s aloe vera. Všetky prevedenia sú na gumu, takže ich pohodlne napnete a obalíte nimi celý matrac. Prať ich môžete na 60 °C doma v práčke.

Nevyhnutnosť pre alergikov
Výskumy ukázali, že 2-ročný matrac obsahuje zhruba 2 milióny roztočov - mŕtvych aj živých. Ich výlučky sú silným alergénom a z jadra matraca tieto potvorky odstránite len s pomocou odborníka a za drahé peniaze, ak vôbec. Keď však matrac obalíte chráničom, ktorý pravidelne periete, počet týchto parazitov sa výrazne zníži.

Šetrí peniaze, ale nie vaše zdravie
Matracový chránič je nutnosťou pre všetkých, ktorí majú radi dôkladnú hygienu a skutočnú čistotu. Taktiež pre tých, ktorí nechcú každých pár rokov vyhadzovať eurá za nové matrace, ale ich radšej čo najdlhšie zachovať v dobrom stave. Matracový chránič je skrátka neoceniteľnou súčasťou každej hygienickej domácnosti.

 
 

Sledujte nás

facebook        google+        youtube

Prečo nakupovať u nás

Bezpečný nákup

Tovar skladom
pripravený pre Vás

Zaplatíte až pri prevzatí
balíčku s tovarom

2-ročná záruka
na všetky výrobky


Vám zaručuje...

Tá najlepšia a najjednoduchšia záruka.
Ak nebudete spokojní,
vrátime Vám peniaze!