Pre sedačky, ktoré musia veľa vydržať

Udržať sedačku čistú je niekedy nadľudská úloha. Deti chcú na sedačke večerať, pes si ju pletie s pelechom a mačka si z nej urobila škrabadlo. Riešením všetkých problémov sú napínacie poťahy na sedaciu súpravu, ktoré do Českej republiky a na Slovensko exkluzívne dováža spoločnosť decoDoma. Vytvoria na sedačke v podstate druhé čalúnenie a ochránia ju pred nehodami. Toto sú novinky pre jesennú sezónu.


 

Najpredávanejší model poťahu rad UNIVERSO

Napínacie poťahy talianskej výroby sú známe po celom svete, materiál a jeho spracovanie sú patentované. Sú vyrobené z veľmi odolnej kombinácie bavlny a polyesteru s gumičkovou osnovou.

Cena za poťah na trojsedačku 71.95 €.

 Premena sedačky alebo kresla behom piatich minút

 

Napínací poťah prekryje škvrny, diery v čalúnení a iné nedostatky starej sedačky, ktorá sa ukrýva pod ním. Zároveň ju ochráni pred nehodami, deťmi a domácimi miláčikmi. Navliecť poťah je rovnako jednoduché ako si obliecť tričko. Rovnako jednoduché je aj poťah zložiť, dať do práčky a vďaka tomu udržovať sedačku stále čistú.

S poťahmi z kolekcie ADRIA farba blue jeans sa sedačka môže premeniť napríklad v pirátsku loď.

ADRIA patrí medzi promoradu poťahov za najnižšiu cenu. Ide o bielastický úplet s jemným rebrovaním. Tieto poťahy sú šité v Taliansku v rodinnej firme Gaico.

60% bavlna, 35% polyester a 5 % elastín.

Cena za poťah na trojsedačku 62.95 €.

Výber z 57 rôznych variantov

 

Zmena interiéru je teraz oveľa jednoduchšia ako predtým. Na výber je nielen celý rad tvarov pre rôzne typy sedačiek a kresiel, ale aj farieb. U zákazníkov sú najobľúbenejšie "žíhané" poťahy - napríklad kolekcia OCEANO.Tieto poťahy sú šité v Taliansku v rodinnej firme Gaico. Pružnosť zaisťuje gumičková osnova.

 

Cena za poťah na trojsedačku 71.95 €

 

 

Z nemoderného dizajnový, z neatraktívneho šmrcovný 

Pre jesennú sezónu sme do ponuky zaradili poťahy FUSTA vyrobené z kvalitného super strečového úpletu s výraznou plastickou 3D štruktúrou. Vďaka veľkému podielu bavlny sú tieto poťahy veľmi príjemné na dotyk. Leňošenie na sedačke sa potom stane pre všetkých členov oveľa pohodlnejšie.

Cena za trojsedačku: 79.95 €

Tieto poťahy sa vyrábajú v Španielsku spoločnosťou Nueva Textúra.
Prezrite si celú ponuku napínacích poťahov, ktorá zahŕňa 57 rôznych variantov.

https://www.decodoma.sk/Napinacie-potahy/

Plavte s námi na módnej vlne

Vďaka tomu, že sú poťahy roztiahnuteľné všetkými smermi, padnú takmer na akúkoľvek sedačku alebo kreslo. A majú rad výhod. Jednoducho ich navlečiete (zvládne to aj jedna osoba), ľahko ich vymeníte, ľahko ich vyperiete. Ľahko vykúzlia nový vzhľad obývacej izby počas chvíle a zároveň ochránia sedačku pred nečistotami a zničením

Dokonale sa prispôsobia akémukoľvek tvaru

Týmto spôsobom môžete zrenovovať nielen dvojsedačku, ale aj iné rozmery sedačiek - rohovú sedačku, sedačku s otomanom, trojsedačku alebo sedačku s drevenými opierkami. A myslíme tiež na kreslo, relaxačné kreslo alebo kreslo zvané ušiak. Ešte pohodlnejšie sedenie získate, ak ušiak doplníte o taburetku a vankúšiky v rovnakom dizajne.
 
 Vybrať si môžete poťahy šité v rodinnej firme Gaico v Taliansku alebo poťahy vyrobené v Španielsku spoločnosťou Nueva Textúra. Prezrite si celú ponuku napínacích poťahov, ktorá zahŕňa 309 rôznych variantov.
 

 

 

 
 

Sledujte nás

facebook        google+        youtube

Prečo nakupovať u nás

Bezpečný nákup

Tovar skladom
pripravený pre Vás

Zaplatíte až pri prevzatí
balíčku s tovarom

2-ročná záruka
na všetky výrobky


Vám zaručuje...

Tá najlepšia a najjednoduchšia záruka.
Ak nebudete spokojní,
vrátime Vám peniaze!