Potešte najmenších jednoduchou halloweenskou výzdobou

Halloween síce nie je tradičným slovanským sviatkom, hlavne medzi deťmi a mladými si však v poslednom čase získal obľubu. Radosť z toho, že sa môžu prezliecť sa svoje obľúbené strašidlá či postavy z filmov, je nesmierna. Vneste do svojho obydlia trochu neškodnej hry a veselej strašidelnej atmosféry. Inšpirujte sa týmito jednoduchými efektnými dekoráciami.

Vznášajúci sa duch

Vyrobiť si malého domáceho ducha, ktorý prekvapí každú návštevu, je jednoduchšie, než sa zdá. Postačí vám očistená plastová fľaša, drôt, balón a ľahká biela látka. Priesvitnú bielu fľašu očistíte od farebného obalu. Nafúknete balón, nemusí byť do maximálnej veľkosti, ale tak, aby pasoval k fľaši. Spolu budú tvoriť telo ducha. Okolo hrdla fľaše následne obtočíte dlhý kus drôtu tak, aby oba jeho konce trčali na opačné strany – budú predstavovať „ruky“ ducha. Fľaša, balónik a drôt vám vytvoria kompletné telo malej mátohy, na ktoré už iba jednoducho hodíte látku. Zvoľte skutočne ľahkú textíliu, aby ju plastovo-drôtiková konštrukcia udržala. Malé strašidielko tak máte v priebehu pár minút hotové.

Originálne kovové lampióny

Máte doma prázdne konzervy? Viete, že z nich môžete vytvoriť praktické a kreatívne svietidlá? Stačí ich poriadne očistiť a pomocou ostrého klinca a kladiva vydierkovať ľubovoľné obrazce či nápisy. Následne môžete v prípade halloweenskej výzdoby natrieť konzervu čiernou farbou pre strašidelnejší efekt. Do vnútra potom vložte čajovú sviečku a kochajte sa vlastnoručne vyrobenými svietiacimi dekoráciami.

LED-strašidielka

S LED- diódami viete vyčariť hneď dva jednoduché varianty milých príšeriek. Môžete ich vložiť do pokreslených balónov s tvárami duchov či mimozemšťanov. Alebo vezmite väčšie plastové poháre, obráťte ich dnom nahor a opäť pokreslite ľubovoľnými tváričkami. Pod poháre potom umiestnite diódy a postavte ich na schody, na stôl či na iné tmavé miesto. Malé strašidlá tak budú efektne vykukovať z tmy.

Nezabudnite ani na pohodlie a vyzbrojte sa do chladných jesenných večerov hrejivým baránkom z mikrovlákna. Nielenže skvele vyzerá, ale je aj mäkučký a skutočne zahreje. Baránok v štýle Ethno či Namche je sám o sebe štýlovou dekoráciou, a to nielen na Halloween. Vytvorte si doma atmosféru pohodlia a tvorivej veselosti pomocou šikovných dekorácií a hrejivého baránka.

 
 

Sledujte nás

facebook        google+        youtube

Prečo nakupovať u nás

Bezpečný nákup

Tovar skladom
pripravený pre Vás

Zaplatíte až pri prevzatí
balíčku s tovarom

2-ročná záruka
na všetky výrobky


Vám zaručuje...

Tá najlepšia a najjednoduchšia záruka.
Ak nebudete spokojní,
vrátime Vám peniaze!