Ochrana osobných údajov

Vykonaním objednávky, resp. prihlásením do hry (písomne, telefonicky, emailom alebo prostredníctvom www stránok) dávate v zmysle zákona č. 101/2000 Zb., o ochrane osobných údajov, v platnom znení („zákon"), výslovný súhlas spoločnosti decoDoma, s.r.o so sídlom Praha 10 - Michle, Bohdalecká 1490/25, PSČ 101 00, IČ 242 65 403, ako správcovi Vašich osobných údajov, so spracovaním Vami poskytnutých osobných údajov v rozsahu uvedenom v objednávke, a to za účelom nákupu tovaru od správcu.

Zároveň vyjadrujete súhlas s tím, aby uvedené osobné údaje boli v rozsahu a za účelom vyššie uvedeného spracovávané aj prostredníctvom tretích osôb (spracovateľov) poverených správcom. Ďalej súhlasíte s tím, že Vaše osobné údaje (v rozsahu meno, priezvisko, adresa, príp. telefónne číslo) budú odovzdané iným správcom za účelom ponúkania obchodu a služieb.

Tento súhlas udeľujete na dobu 10 rokov. Beriete na vedomie, že poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné a že Vaše osobné údaje budú spracovávané systematicky a automatizovane. Mate právo kedykoľvek svoj súhlas písomne odvolať zaslaním písomného oznámenia, právo na prístup k údajom v zmysle §§ 11 a 12 zákona, a ďalšie práva podľa § 21 zákona, najmä právo požadovať opravu, doplnenie, zablokovanie alebo zlikvidovanie osobných údajov.

Uvedením emailovej adresy vyjadrujete svoj súhlas so zasielaním obchodných oznámení spoločnosti decoDoma, s.r.o podľa zákona č. 480/2004 Zb. Zb., o niektorých službách informačnej spoločnosti.

Mate otázku alebo pripomienku?
Ak sa chcete na niečo opýtať alebo nám čokoľvek povedať, potom nás prosím kontaktujte na našej zákazníckej linke 02/209 098 76 alebo zašlite otázku na adresu: info@decodoma.sk. Radi Vám poradíme!

Newsletter

Kolekcie a akcie

na váš e-mail

Garancia bezpečného nakupovania

Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.

151 výdajných
miest

a mnoho výhod
pre váš pohodlný nákup