Nové trendy poťahov na leto 2016

Rovnako ako sa príroda na leto oblieka do nových farieb, my meníme šatník za letný, decoDoma ponúka nové kabátiky pre sedacie súpravy a kreslá. Premena starého kúsku nábytku je s nimi jednoduchá. Napínacie elastické poťahy na sedacie súpravy a kreslá exkluzívne dodáva iba spoločnosť decoDoma www.decodoma.sk .Sedacia súprava s kreslami často tvorí dominantu izby. Vďaka jej zmene dostane obývacia izba razom iný švih. Nie je nutné kupovať úplne novú sedaciu súpravu s kreslami alebo starú sedačku voziť k čalúnnikovi. Riešením sú napínacie elastické poťahy, ktoré sedačku dokážu v podstate znovu očalúniť. Vrátane zadnej časti, podrúčiek a bokov. Dokonale sa prispôsobia akémukoľvek tvaru a sú roztiahnuteľné do výšky aj šírky. Taktiež údržba týchto jednofarebných vysoko elastických poťahov je jednoduchá. Pri zašpinení ich stačí rovnako ako špinavé oblečenie vyzliecť a vyprať v práčke na 40°C.


Multielastické poťahy FABIOLA olivová trojkreslo - 72.95 €
Bielastické poťahy UNIVERSO žíhané béžové dvojkřeslo - 59.95 €
Multielastické poťahy GLAMOUR smotanová dvojkreslo 71.95 €Nový rad poťahov Glamour vráti sedačke zašlú slávu. Bude vyzerať, ako by ste si ju práve priniesli z obchodu. Znovu sa z nej stane kráska, ktorá stojí za povšimnutie. Nový rad španielskych poťahov Glamour vyniká skvelým materiálom, ktorý je dokonale strečový. Rovnako ako strečové oblečenie, aj on nesie všetky výhody tohto materiálu. Dokonale sa prispôsobí akémukoľvek tvaru a je roztiahnuteľný do výšky aj šírky. Vďaka vybranému materiálu, ktorý je z 60% tvorený z prírodných bavlnených vlákien je poťah na sedačke veľmi príjemný na dotyk. 30% polyesteru a 10% elastanu potom zaisťujú potrebnú pružnosť a odolnosť.


Bielastické poťahy CAFFÉ hnedá dvojkřeslo - 59.95 € 

Jarná novinka rad Caffe patrí medzi najlacnejšiu radu poťahov. Nadchne všetkých, ktorí chcú za veľmi nízku cenu vylepšiť vzhľad sedačky. Tieto poťahy od talianskeho výrobcu sú vhodné do študentských izieb, do obývacích izieb s malými deťmi alebo domácimi miláčikmi, kedy nechcete riešiť, že sa poťah zničí. Nemusíte mať ale strach, že by materiál nespĺňal všetky požiadavky dnešnej doby. Napínacie poťahy talianskej výroby sú vysoko roztiahnuteľné do šírky aj výšky a ľahko sa prispôsobia každému typu sedacej súpravy či kresla a navyše vyzerajú skutočne šik! Vyrobené sú z veľmi odolnej kombinácie bavlny a polyesteru.


Viac informácií o týchto produktoch nájdete na  https://www.decodoma.sk/Napinacie-potahy/.


 
 

Sledujte nás

facebook        google+        youtube

Prečo nakupovať u nás

Bezpečný nákup

Tovar skladom
pripravený pre Vás

Zaplatíte až pri prevzatí
balíčku s tovarom

2-ročná záruka
na všetky výrobky


Vám zaručuje...

Tá najlepšia a najjednoduchšia záruka.
Ak nebudete spokojní,
vrátime Vám peniaze!