Nová jesenná kolekcia napínacích poťahov

Nová jesenná kolekcia
napínacích poťahov

Piatok 17.10.2014

Premeňte svoj domov s novými jesennými kolekciami napínacích poťahov spoločnosti decoDoma. 3D Gaico colletion, Rustica alebo Carla zmenia vzhľad jedálne alebo obývačky bez nákladných investícií. Stačia poťahy na stoličky, sedačku a kreslo.

Prečo dať poťahom šancu:

  • rýchlo a lacno zmeníte vzhľad izby, kedykoľvek budete chcieť a potrebovať
  • ochránite sedačku, kreslá alebo stoličky pred opotrebením, domácimi miláčikmi alebo deťmi
  • zo starých kúskov nábytku razom urobíte nové, stačí nakúpiť v bazáre a novo potiahnuť
  • dajú sa ľahko vyprať a pomôžu Vám udržať Vašu domácnosť stále čistú

3D Gaico collection

Chcete mať pocit, že ste sa ocitli v luxusnej rezidencii s mäkučkými pohovkami a kresielkami, na ktorých je radosť relaxovať? Alebo sa Vám viac páči pocit luxusnej reštaurácie s dokonalými mäkučkými stoličkami, na ktorých nie je ani niekoľkohodinové hodovanie utrpením? Vyskúšajte jedinečnú kolekciu poťahov z rady 3D Gaico collection od talianskeho výrobcu Gaico. Jedná sa o džerzej s 3D efektom. Dezén nie je len natlačený, ale je skutočne trojrozmerný.

Vďaka týmto poťahom získate pocit luxusu a aj staršie vybavenie sa razom posunie o triedu vyššie. 3D potlač vytvára nádherný efekt a použitý materiál je veľmi príjemný, jemný a mäkký na dotyk. Ak radi na sedačke ležíte, tento poťah si skutočne zamilujete. Žiadne škrabanie a hryzenie, ako to robí mnoho sedačiek s látkovým poťahom a ani lepivý efekt kože. Rovnako príjemne si potom môžete posedieť aj na stoličkách.

Všetky poťahy na stoličky, kreslo, dvojsedačku, trojsedačku a rohovú sedačku sú bielastické, teda roztiahnuteľné všetkými smermi. Základ tvorí látka, na ktorú sú zozadu prišité tenké gumičky vodorovne aj zvisle. Dokonale teda padnú.

Ponúkame v 3 farebných variantoch: hnedá, béžová, bordová. Foto: béžová

Rozmery: kreslo, dvojsedačka, trojsedačka a rohová sedačka, poťahy na stoličky (sada 2 ks, poťah na opierku a sedák v kuse).

Materiál: 80% bavlna, 15% polyester a 5% elastén

Cena poťahu na kreslo: 60,95 €

 

Rustica

Prečo si na jeseň nevytvoriť obývačku inšpirovanú farbami jesenného lesa. Ak hľadáte cenovo výhodnú variantu pre premenu Vašej izby, je rada Rustica od španielskeho dodávateľa Nueva Textúra správnou voľbou. Vybrať si môžete z rôzne jednofarebných poťahov na kreslo, dvojsedačku, trojsedačku a stoličky. Stačí doladiť doplnky a Vaša obývacia izba alebo jedáleň môžu mať odtiene jesenne sfarbeného lesa.

Tieto poťahy sú monoelastické, teda roztiahnuteľné iba jedným smerom a to do šírky. Dĺžka, teda výška stoličky či sedačky je fixná. Musíte počítať s tým, že sa horšie prispôsobujú atypickým rozmerom. Skvele padnú na sedačky a kreslá. U neštandardných typov stoličiek je lepšie staviť na bielastickú variantu.

Farebné varianty: bordová, šedá, hnedá, oriešková, smotanová. Foto: hnedá varianta

Materiál: 60% bavlna, 35% polyester, 5% elastén

Cena: poťah na kreslo 21,95 €, poťah na trojkreslo 32,95 €

 

Carla

Aj Vaši domáci miláčikovia milujú ležanie na gauči rovnako ako vy. Prečo im to nedopriať, napríklad práve na Vianoce. Stačí sedačku ochrániť napínacími poťahmi z rady Carla od španielskeho dodávateľa Nueva Textúra.

Vďaka pestrému výberu farieb môžete Vašu obývaciu izbu alebo jedáleň premeniť na vianočne červeno ladený interiér. Poťahy z tejto rady sú bielastické, teda elastické všetkými smermi, bez problémov je možné nasadiť na čokoľvek a rovnako bezproblémovo tiež zložiť a vyprať.

Ponúkame poťahy na stoličky, kreslo, dvojsedačku alebo trojsedačku.

Farebné varianty: bordová, šedá, hnedá, oriešková, smotanová. Foto: varianta bordó.

Materiál: 60% bavlna, 35% polyester, 5% elastén

Cena: poťah na kreslo 39,95 €, poťah na trojkreslo 71,95 €

Newsletter

Kolekcie a akcie

na váš e-mail

Garancia bezpečného nakupovania

Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.

151 výdajných
miest

a mnoho výhod
pre váš pohodlný nákup