Hrejivé mikrovlákno

Zasnene obdivujete a radi si pohladíte hebučké plyšové medvedíky, ktoré vám pripomínajú detstvo? Potom si zamilujete súpravy z mikrovlákna v úprave baránok od spoločnosti decoDoma. Tento materiál hreje rovnako ako pravá barančia kožušinka, ale spĺňa všetky požiadavky modernej doby. Môžete ho vyprať, je antialergický a nedržia sa v ňom roztoče.

                

ČO JE TO MIKROVLÁKNO

Mikrovlákno, ako už názov napovedá, tvoria veľmi malé vlákna. Ide o umelé textilné vlákno vyrobené z polyesteru jemnejšie ako 1 dtex. Len pre porovnanie, je to vlákno tenšie ako prírodný hodváb. Napríklad bavlnené vlákno je v porovnaní s mikrovláknom až 3x hrubšie, vlna potom dokonca 4x. Mikrovlákno môžete mať v rôznych úpravách. Napríklad v hebučkej barančej úprave.

Hrejivý baránok z mikrovlákna

           

VÝHODY MIKROVLÁKNA

Výrobky z mikrovlákien odpudzujú vlhkosť a chlad zvonku. Veľké množstvo pórov tiež umožňuje jednoduché odparovanie potu. Produkty z mikrovlákna sú na dotyk veľmi príjemné, sú mäkučké a veľmi sa podobajú prírodnému hodvábu. Materiál je odolný proti žmolkovaniu a praním a čistením nestráca svoje pozitívne vlastnosti.
Najvýznamnejšou výhodou mikrovlákna je, že vďaka veľmi jemnej štruktúre vie udržať teplo. Je extrémne hrejivé a vyniká úžasnou hebkosťou a jemnosťou. Keď sa do neho zaboríte, možno si spomeniete na detstvo a to, ako ste milovali hebké plyšáky. Môžeme potvrdiť, že náš baránok z mikrovlákna je u detí obzvlášť obľúbený.


AKO SA OŇ STARAŤ

Vzhľadom k tomu, že sa jedná o veľmi husto pletený materiál je u neho obmedzená priestupnosť peľov a roztočov. Je teda vhodný aj pre alergikov. A vzhľadom na to, že sa dá prať, môžete ho bez obáv vložiť do práčky. Materiál je veľmi stály a aj po mnohopočetnom vypraní sú farby jasné a žiarivé. Výrobky z mikrovlákna možno bežne prať v automatickej práčke pri maximálnej teplote 40 C °. Odporúčame ale nepoužívať aviváž, ktorá vlákno obalí rovnako ako v prípade uterákov.
 
 

 


 
 

Sledujte nás

facebook        google+        youtube

Prečo nakupovať u nás

Bezpečný nákup

Tovar skladom
pripravený pre Vás

Zaplatíte až pri prevzatí
balíčku s tovarom

2-ročná záruka
na všetky výrobky


Vám zaručuje...

Tá najlepšia a najjednoduchšia záruka.
Ak nebudete spokojní,
vrátime Vám peniaze!