Deka, ktorej neodoláte

Nie je nič lepšie, ako sa v chladných dňoch zabaliť do hrejivej deky. Ako ale vybrať tú správnu? Ktorá bude dostatočne hrejivá, zároveň pôjde ľahko vyprať a ešte bude vyzerať pekne. Presne tieto požiadavky spĺňajú deky z mikrovlákna v úprave baránok od spoločnosti decoDoma.


Deky vyrobené z mikrovlákna hrejú rovnako ako pravá barančia kožušinka, ale spĺňajú všetky požiadavky modernej doby. Sú antialergické, nedržia sa v nich roztoče a idú ľahko vyprať. Vďaka veľmi jemnej štruktúre vedia udržať teplo. Keď sa do nich zabalíte, zistíte, že sú extrémne hrejivé a vynikajú úžasnou hebkosťou a jemnosťou. Navyše odpudzujú vlhkosť a chlad zvonku. Nebudete mať teda pocit studených perín, ktoré je potrebné vyhriať. Veľké množstvo pórov tiež umožňuje jednoduché odparovanie potu. V lete môžete takéto deky používať navlečené ako ľahkú deku, v zime naopak bez obliečok vedia skvele zahriať.

 

Baránková súprava z mikrovlákna ROSE 39.95 € 

Baránková súprava z mikrovlákna TARTAN 39.95 € 

Vybrať si môžete napríklad obojstranné deky od spoločnosti decoDoma. Z jednej strany majú imitáciu ovčieho rúna s vysokým vlasom a z druhej strany mikroplyš s jemným vlasom. Dekór si už môžete vybrať podľa vlastného vkusu. Motív ruží poteší milovníkov romantiky, abstraktné vzory padnú do moderných interiérov a severské motívy predstavujú v zimnom období klasiku. Baranková súprava je tiež veľmi obľúbeným darčekom a možno by aj vašim blízkym urobila radosť.

 

Čo je to mikrovlákno

Ide o umelé textilné vlákno vyrobené z polyesteru jemnejšie ako 1 dtex. Napríklad bavlnené vlákno je v porovnaní s mikrovláknom až 3x hrubšie, vlna potom dokonca 4x. Produkty z mikrovlákna sú na dotyk veľmi príjemné, mäkučké a veľmi sa podobajú prírodnému hodvábu. Bez obáv ich ale môžete vložiť do práčky a prať pri teplote do 40 C°. Materiál je veľmi stály, odolný proti žmolkovaniu a aj po mnohopočetnom vypraní sú farby jasné a žiarivé. Odporúča sa ale nepoužívať aviváž, ktorá vlákno obalí rovnako ako v prípade uterákov.

 

Newsletter

Kolekcie a akcie

na váš e-mail

Garancia bezpečného nakupovania

Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.

151 výdajných
miest

a mnoho výhod
pre váš pohodlný nákup