Ako objednať

Máme pre vás hneď niekoľko pohodlných spôsobov, ako objednať. Najjednoduchší spôsob je prostredníctvom nášho e-shopu. Ak by ste si nevedeli s vašou objednávkou rady, môžete zavolať na našu zákaznícku linku, kde vám s objednávkou pomôžu naše ochotné operátorky.

 


TELEFONICKY:

02/209 098 76

Naše operátorky sú k dispozícii 6 dní v týždni: Po - Pia 7 - 22 hod., So 8 - 20 hod. V ostatných hodinách funguje záznamník.

 

ONLINE:

www.decodoma.sk

Nájdete tu mnoho ďalších produktov, rovnako ako zaujímavé nápady, recepty a množstvo informácii. Pri správnom odoslaní objednávky Vám zašleme automatickú odpoveď o prijatí objednávky. V prípade otázok sa potom môžete obrátiť na emailovú adresu, z ktorej Vám prišlo potvrdenie.

 

E-MAILOM:

objednavka@decodoma.sk

Naše operátorky Vám potvrdia, že bola Vaša objednávka úspešne prijatá.

 

PÍSOMNE:

pošlite nám svoju objednávku na adresu decoDoma, s.r.o. - ID 1917, P.O.Box 901 - Det. prac. Sihoť, 911 01 Trenčín

 


Informácie o zásielke:

Pokiaľ si prajete byť informovaní o zásielke, nezabudnite nám oznámiť Vaše mobilné číslo, alebo emailovú adresu, kam Vám môžeme informácie zaslať. V deň podania zásielky na Slovenskej pošte Vám na uvedený kontakt príde SMS správa alebo email s informáciou, že je zásielka pripravená k doručeniu. Ďalej budete od Slovenskej pošty informovaní o prípadnej možnosti vyzdvihnutia zásielky, dobe uloženia a konci úložnej doby.

Viac informácií o spôsobe dodania nájdete v časti Doprava a platba.

 

Storno objednávky:

Pokiaľ si z akéhokoľvek dôvodu prajete stornovať objednávku, kontaktujte prosím bezodkladne náš zákaznícky servis. Môžete nás kontaktovať telefonicky, emailom, prostredníctvom chatu či cez kontaktný formulár. Pokiaľ zásielka nebola ešte odovzdaná k doručeniu, je možné objednávku stornovať. Pokiaľ zásielka už bola odovzdaná prepravcovi, bude Vás operátor informovať o ďalšom postupe.

Newsletter

Kolekcie a akcie

na váš e-mail

Garancia bezpečného nakupovania

Sme členmi APEK a dodržiavame pravidlá bezpečného nákupu.

151 výdajných
miest

a mnoho výhod
pre váš pohodlný nákup