Ako objednať?

TELEFONICKY: 02/209 098 76

Naše operátorky sú k dispozícii 6 dní v týždni: Po - Pia 8 - 17 hod., So 8 - 12 hod. V nedeľu a ostatných hodinách funguje záznamník.

ONLINE: www.decodoma.sk

Nájdete tu mnoho ďalších produktov, rovnako ako zaujímavé nápady, recepty a množstvo informácii. Pri správnom odoslaní objednávky Vám zašleme automatickú odpoveď o prijatí objednávky. V prípade otázok sa potom môžete obrátiť na emailovú adresu, z ktorej Vám prišlo potvrdenie.

E-MAILOM: objednavka@decodoma.sk

Naše operátorky Vám potvrdia, že bola Vaša objednávka úspešne prijatá.

PÍSOMNE: pošlite nám svoju objednávku na adresu:

decoDoma, s.r.o. - ID 1917
P.O.Box 901 - Det. prac. Sihoť
911 01 Trenčín

Informácie o zásielke:

Pokiaľ si prajete byť informovaní o zásielke, nezabudnite nám oznámiť Vaše mobilné číslo, alebo emailovú adresu, kam Vám môžeme informácie zaslať.

V deň podania zásielky na Slovenskej pošte Vám na uvedený kontakt príde SMS správa alebo email s informáciou, že je zásielka pripravená k doručeniu.

Ďalej budete od Slovenskej pošty informovaní o prípadnej možnosti vyzdvihnutia zásielky, dobe uloženia a konci úložnej doby.

Viac informácií o spôsobe dodania nájdete v časti Doprava a platba.

Storno objednávky:

Pokiaľ si z akéhokoľvek dôvodu prajete stornovať objednávku, kontaktujte prosím bezodkladne náš zákaznícky servis. Môžete nás kontaktovať telefonicky, emailom, prostredníctvom chatu či cez kontaktný formulár. Pokiaľ zásielka nebola ešte odovzdaná k doručeniu, je možné objednávku stornovať. Pokiaľ zásielka už bola odovzdaná prepravcovi, bude Vás operátor informovať o ďalšom postupe.

 
 

Sledujte nás

facebook        google+        youtube

Prečo nakupovať u nás

Bezpečný nákup

Tovar skladom
pripravený pre Vás

Zaplatíte až pri prevzatí
balíčku s tovarom

2-ročná záruka
na všetky výrobky


Vám zaručuje...

Tá najlepšia a najjednoduchšia záruka.
Ak nebudete spokojní,
vrátime Vám peniaze!