4 tipy na zimnú výzdobu obývačky

V chladných mesiacoch trávite doma oveľa viac času, než v lete. Preto si aj váš príbytok žiada zútulnenie a skrášlenie. Ohúrte svojich hostí a potešte svoje oči nápaditou zimnou výzdobou, ktorá vás nebude stáť veľa. Tu sú 4 šikovné tipy, ako na to.

1)    Domáce vonné sviečky

Načo mať doma obyčajné biele sviečky, keď si z nich môžete vytvoriť štýlovú vonnú dekoráciu? Stačí vám k tomu zopár celých šúľkov škorice a prírodný špagát. Sviečku obložíte škoricou, postavenou vertikálne do radu okolo nej, a zviažete špagátom. Prípadne pre lepšie prichytenie korenia použite lepidlo. Vznikne tak originálny prírodný bytový doplnok, ktorý navyše krásne vonia.

2)    Príbytok zútulnite vankúšmi a hrejivými dekami

V zimnom období vás prirodzene láka predstava ohňa a tepla. Príjemnú útulnú atmosféru vytvoríte okrem sviečok i vkusne rozmiestnenými vankúšmi v teplých farbách a baránkom z mikrovlákna. Túto hrejivú prikrývku dostanete v niekoľkých atraktívnych vzoroch a farebných prevedeniach, ktoré skrášlia vašu obývačku či spálňu. Mikrovlákno navyše skvele izoluje teplo, takže vám už nikdy nebude zima na nohy.

3)    Originálny veniec

Nudia vás klasické kruhové ozdoby z ihličia? Skúste tento jednoduchý a pritom jedinečný zimný veniec z ihličnanových šušiek. Potrebujete drôtený vešiak, drôt a šušky. Z vešiaku ohýbaným vytvoríte kruh. Na ten postupne kúskami drôtika pripevňujete šušky až do konca. Zahnutý vrch vešiaka môžete buď ponechať a šuškový veniec zavesiť, alebo klieštikmi odštiknúť a dekoráciu umiestniť na stôl.

4)    Inšpirujte sa severským dizajnom

V súčasnosti veľmi populárny škandinávsky štýl v sebe spája jednoduchú eleganciu a útulnosť. Dominujú mu hlavne biela a pastelové farby, ktoré opticky zväčšujú a prevzdušňujú priestor. Na dekoráciu sa využívajú hlavne prírodné materiály a vzory. Ak chcete interiér ozvláštniť a v zime trošku zohriať, hoďte do priestoru prvky vo výraznej červenej či oranžovej farbe. Vankúše, vázy, kvetináče, sviečky – efekt sa skrýva v detailoch.

Pripravte svoj domov na zimu pomocou vkusnej kombinácie farieb a materiálov. Vytvorte si k tomu zopár dekorácií, ktoré budú mať punc originality, a zútulnite svoj príbytok pre dlhé zimné večery.   

 
 

Sledujte nás

facebook        google+        youtube

Prečo nakupovať u nás

Bezpečný nákup

Tovar skladom
pripravený pre Vás

Zaplatíte až pri prevzatí
balíčku s tovarom

2-ročná záruka
na všetky výrobky


Vám zaručuje...

Tá najlepšia a najjednoduchšia záruka.
Ak nebudete spokojní,
vrátime Vám peniaze!