3 darčeky, ktoré vašu starú mamu pod stromčekom potešia

 

Vianoce pomaly klopú na dvere a s nimi aj večná dilema, čím obdarovať najbližších. Darom vyjadrujete lásku a to, že vám na tom druhom záleží. Logicky teda chcete, aby bol čo najlepší, a zacielený na túžby obdarovaného. To ale často vedie k notoricky známym predvianočným stresom, kedy obchádzate desiatky obchodov, predierate sa davmi a zúfalo hľadáte niečo vyhovujúce. S decodoma túto tortúru nemusíte absolvovať. Prinášame vám tipy na 3 darčeky, ktoré hravo objednáte cez eshop, a pod stromčekom spoľahlivo potešia vašu babku.

1)    Televízna deka

Spríjemnite svojím starým rodičom sledovanie obľúbených programov v televízii. S televíznou prikrývkou na kreslo z ovčieho rúna sa im už nikdy nestratí ovládač, či okuliare. Všetko budú mať po ruke v praktických vreckách, kam sa im zmestí aj obľúbená krížovka. Ovčie rúno ich bude navyše príjemne hriať a uľaví ich boľavým krížom.

2)    Hrejivý baránok z mikrovlákna

Sťažovala sa vám niekedy mama, že jej večer býva zima? Že má ľadové ruky i nohy? Prekvapte ju pod stromčekom hrejivou baránkovou súpravou z mikrovlákna, takmer na nerozoznanie od pravého ovčieho rúna. Skladá sa z podložky, prikrývky a vankúša, a dostať ju v niekoľkých farebných variáciách. Mikrovlákno výborne izoluje teplo a ihneď zahreje. Tento materiál je navyše antialergický, nedržia sa v ňom roztoče a ľahko ho vyperiete doma v práčke. Na studené nohy a dlhé zimné večery nenájdete lepšieho spoločníka, než je baránok z mikrovlákna.

3)    Napínací poťah

Majú vaši starí rodičia už dlhé roky stále ten istý ošúchaný gauč? Ak im chcete urobiť radosť a sedačku zrenovovať, objednajte praktické napínacie poťahy. Jednoducho ich navlečiete na gauč ako obliečku. Vyberte si niektorý z atraktívnych elegantných vzorov a farebných prevedení. Nielenže vynovíte obývačku vašich starých rodičov, ale im aj uľahčíte udržiavanie čistej domácnosti. Napínacie poťahy totiž ľahko vyzlečiete a vyperiete doma v práčke.

Vyhnite sa predvianočným nákupným stresom. Objednajte cez eshop decodoma praktické darčeky a vyhnite sa dlhým radám pri pokladniach. S našimi tipmi na darčeky spoľahlivo potešíte svojich starých rodičov a vyčaríte im úsmev na tvári.

 
 

Sledujte nás

facebook        google+        youtube

Prečo nakupovať u nás

Bezpečný nákup

Tovar skladom
pripravený pre Vás

Zaplatíte až pri prevzatí
balíčku s tovarom

2-ročná záruka
na všetky výrobky


Vám zaručuje...

Tá najlepšia a najjednoduchšia záruka.
Ak nebudete spokojní,
vrátime Vám peniaze!